Ilave D95 lampa wisząca z pilotem 1xLED 68W czarna LE44323
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Możliwość regulacji wysokości. Możliwość ściemniania za pośrednictwem pilota (w zestawie).
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 68W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak - za pośrednictwem pilota |
| Strumień świetlny | 5637 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Rozpiętość/średnica | 95 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 95 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, akryl strukturalny |
| Lampa z pilotem | tak |


by 