Imperio żyrandol 5xE14 złoty MSE1501100576
towar niedostępny
Opis
Stylowa lampa wisząca 5 punktowa z materiałowymi białymi abażurami. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym. Świetnie odnajdzie się zarówno w stylowych aranżacjach mieszkalnych, jak i w luksusowych wnętrzach hoteli czy restauracji. Doskonale komponuje się ze stylem glamour, klasyką oraz nowoczesnością.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 51 cm |
| Wysokość | max. 100 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 17 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | metal, tkanina |


by 