Indira lampa sufitowa 5xLED/25W czarna 674610532
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym białym tworzywem sztucznym. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym matowym z chromowanymi wstawkami. Jasność świecenia oprawy można regulować 3-stopniowo (100%, 50%, 25%) za pomocą typowego włącznika światła. Nie współpracuje z zewnętrznymi ściemniaczami. Światło oprawy rozsyłane jest do góry lub do dołu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 25W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak- 3 stopniowe regulowanie jasności za pomocą typowego włącznika ściennego |
| Strumień świetlny | 3000 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | max. 245 cm |
| Długość x szerokość | 245 cm x 50 cm |
| Wysokość | 6,5 cm |
| Waga | 1,3 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 