Isla lampa wisząca 1xE27 mosiądz bursztynowy 1570
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa ze szklanym kloszem w kolorze bursztynowym. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze mosiężnym. Możliwość regulacji wysokości poprzez samodzielne wypięcie ogniwek łańcucha. Najlepiej będzie się reprezentować zamocowana nad blatami roboczymi lub wyspą kuchenną.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 29 cm |
| Wysokość | 100 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 1,93 kg |
| Kolor konstrukcji | mosiężny |
| Kolor klosza / abażura | bursztynowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal, szkło |


by 