Izza lampa wisząca 8-punktowa czarna AZ0159
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 8 punktowa ze szklanymi kloszami. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Możliwość regulowania wysokości. Prosta i geometryczna forma lampy sprawi że bez trudu można ją wykorzystać w niemal wszystkich obecnie modnych wnętrzach.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 8-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 50 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 51 cm |
| Wysokość | 280 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 21 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 13 cm |
| Waga | 10,4 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 