Jumbo lampa wisząca 1-punktowa złota AZ4983
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa ze szklanym białym kloszem. Oprawę lampy wykończono w kolorze złotym. Możliwość regulowania wysokości. JUMBO to nietuzinkowe i przyjemne dla oka rozwiązanie oświetleniowe, które łączy elementy funkcjonalne ze stylową dekoracją.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 50 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 35 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 