Kalli IP44 kinkiet 3xG9 chrom FE-KALLI3-BATH
towar niedostępny
Opis
Kinkiety łazienkowe Kalli, dzięki grubym, przeźroczystym kloszom ze szkła kryształowego, delikatnie emitują światło. Oprawy te świetnie sprawdzają się przede wszystkim jako oświetlenie lustra. Kolor produktu może się nieznacznie różnić od prezentowanego na zdjęciu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 3 W LED |
| Żarówki w komplecie | tak |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 50,8 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 17 cm |
| Wysokość | 16,1 cm |
| Kolor konstrukcji | polerowany chrom |
| Kolor klosza / abażura | transparentny |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal, szkło |


by 