Kandelabr żyrandol 10-punktowy 195/W10
towar niedostępny
Opis
Stylowy w formie żyrandol 10 płomienny świeczkowy. Mocowanie lampy do sufitu przy pomocy haka. Możliwość podłączenia lampy tak, aby świeciło pięć żarówek lub pięć pozostałych lub wszystkie.
Bezpieczeństwo
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 10-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 65 cm |
| Wysokość | 65 cm |
| Kolor konstrukcji | patyna |
| Osłona źródła światła | bez osłony - widoczna żarówka |
| Materiał | metal |
| Uwagi | *Żarówki widoczne na zdjęciu są tylko elementem ekspozycji - nie dodawane do przesyłki. |


by 