Karbon lampka stołowa E27 czarna brązowa 1653/LN1
towar niedostępny
Opis
Lampa stołowa 1 punktowa z abażurem w kolorze brązowo-czarnym. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Zaprojektowana z myślą o stylu i funkcjonalności, zapewnia precyzyjne oświetlenie zadaniowe o nowoczesnym charakterze, co czyni ją idealnym wyborem na biurka, stoliki nocne lub minimalistyczne komody.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 20 cm |
| Wysokość | 33 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 14 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 20 cm |
| Waga | 1,3 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | brązowy + czarny |
| Osłona źródła światła | tkanina + tworzywo sztuczne |
| Materiał | stal lakierowana proszkowo, tworzywo sztuczne, tkanina |


by 