Kasai LED kinkiet zewnętrzny 1-punktowy z czujnikiem zmierzchu antracyt 228669142
towar niedostępny
Opis
Kinkiet zewnętrzny 1 punktowy z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym białym tworzywem sztucznym. Elementy metalowe lampy wykonane z odlewu aluminiowego w kolorze antracytu. Kinkiet może być przeznaczony dla identyfikacji domu lub posesji. Ta oprawa oświetleniowa włącza się i wyłącza automatycznie za pomocą zintegrowanego czujnika zmierzchowego.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 9W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 850lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 16,1 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 5,9 cm |
| Wysokość | 21,1 cm |
| Waga | 0,69 kg |
| Kolor konstrukcji | antracyt |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne |


by 