Kaser kinkiet 1-punktowy biało/szary 4293AR
towar niedostępny
Opis
Kinkiet z abażurem biało-szarym ze złotym paskiem. Konstrukcja kinkietu jest biała. Abażur wykonany z tkaniny. Możliwość domówienia włącznika do kinkietu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W (żarówka LED) |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 30 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 36 cm |
| Wysokość | 20 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 20 cm |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały + szary + złoty |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | metal, tkanina |


by 