Kern D29 LED plafon IP20/15W/4000K złoty
towar niedostępny
Opis
Plafon ze zintegrowanym źródłem światła LED. Klosz wykonany z tworzywa sztucznego w kolorze białym z ozdobną metalową ramką w kolorze złotym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 15 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Kąt świecenia | 180 stopni |
| Strumień świetlny | 1600 lm (moduł LED) |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Rozpiętość/średnica | 29 cm |
| Wysokość | 7 cm |
| Waga | 0,375 kg |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | złoty + biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 