Kido S lampa wisząca 2xLED/32W czarna/złota PL0138
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca ze zintegrowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym z detalami w szczotkowanym mosiądzu. Możliwość skrócenia wysokości lampy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 32 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 1328 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 50 cm |
| Wysokość | max. 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny + złoty mosiężny szczotkowany |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, akryl |


by 