Kirkenes lampa wisząca 1-punktowa biała 102281
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 1 punktowa z metalowym kloszem. Oprawa wykończona w kolorze białym. Możliwość dowolnego regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 48 |
| Wysokość | 226 |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 26 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 2,4 kg |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 