Kivi S lampa wisząca E27 biała 1669/1S
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa z dwuwarstwowym kloszem. Elementy metalowe wykończone w kolorze białym. Drewniane elementy wykończone w kolorze jasnego drewna. Duża, półprzezroczysta zewnętrzna kopuła w połączeniu z teksturowanym elementem wewnętrznym tworzy miękki, wielowymiarowy efekt świetlny, stanowiąc efektowny punkt centralny w nowoczesnych salonach, jadalniach lub prestiżowych wnętrzach komercyjnych. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 20 cm |
| Wysokość | 140 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wymiary elementu przy suficie (podsufitka) | 8 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 11 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 20 cm |
| Waga | 1,2 kg |
| Kolor konstrukcji | biały + jasne drewno |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | stal lakierowana proszkowo, drewno, sklejka |


by 