Klint lampa wisząca 4-punktowa biała/stalowy 108077
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 4 punktowa z metalowymi kloszami wykończona w kolorze białym ze stalowymi wstawkami. Idealnie wkomponuje się zarówno w nowoczesne jak i loftowe wnętrza. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | pokój dzienny |
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 57 cm |
| Wysokość | 196 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 21 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 21 cm |
| Waga | 3 kg |
| Kolor konstrukcji | biały + stalowy |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 