Klosz szklany Dexy D145
towar niedostępny
Opis
Szklany podwójny klosz, wewnętrzny matowy, zewnętrzny przezroczysty.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Oprawka | E27 (duży gwint) |
| Śr. otworu montażowego | 4,2 cm |
| Max. średnica/szerokość | 14,5 cm |
| Wysokość | 12 cm |
| Kolor | zewnętrzny - przezroczysty, wewnętrzny - matowy |
| Materiał | szkło |
| Waga | 0,16 kg |
| Motyw | gładki |
| Uwagi | średnica dolnego otworu - 12 cm i 9 cm |


by 