Korona kinkiet świecznikowy 3xE14 brązowy patynowany 226
towar niedostępny
Opis
Klasyczny kinkiet świecznikowy 3 punktowy wykonany z metalu. Całość lampy wykończona w kolorze brązowym ręcznie patynowanym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 11W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 42 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 24 cm |
| Wysokość | 25 cm |
| Waga | 1,3 kg |
| Kolor konstrukcji | brązowy patynowany |
| Osłona źródła światła | bez osłony - widoczna żarówka |
| Materiał | stal |


by 