Lacal LED lampa wisząca 7-punktowa czarna 379190732
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 7 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym białym akrylem. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym matowym. Wysokość lampy wiszącej jest indywidualnie regulowana w zakresie od 95 cm do 160 cm. Dwoma guzikami na w górnej części oprawy można oddzielnie regulować 3-stopniową jasność i barwę światła (temperatura barwowa w kelwinach). Nie współpracuje z zewnętrznymi ściemniaczami. Spośród siedmiu źródeł światła pięć można znaleźć w okrągłym kształcie na spodzie lampy, a dwa w kształcie prostokąta na górze.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 7-punktów |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 24,5W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 2450 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy z wyłącznika) |
| Długość x szerokość | 100 cm x 8 cm |
| Wysokość | 95-160 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 2 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |
| Uwagi | 5 lat gwarancji na diody LED |


by 