Lago L lampa sufitowa 7xE27 szary 11681
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 7 punktowa z materiałowym abażurem od spodu przysłoniętym tworzywem sztucznym. Elementy metalowe wykończone w kolorze białym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | pokój dzienny |
| Ilość źródeł światła | 7-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 25 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 78 cm |
| Wysokość | 20 cm |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | szary + biały |
| Osłona źródła światła | tkanina + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tkanina, tworzywo sztuczne |


by 