Lambres lampa wisząca 3xE27 czarna 45410/13/30
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa z metalowymi kloszami. Każda lampa wisząca ma ramę z cienkich metalowych listew, które otaczają dyfuzor z matowego szkła, tworząc spójne, miękkie, rozproszone, ciepłe, białe światło. Elementy metalowe wykonane z aluminium w kolorze czarnym. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 40 cm |
| Wysokość | 164 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 29 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 15 cm |
| Waga | 3,9 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal + szkło |
| Materiał | aluminium, szkło |


by 