Lampa LED liniowa do szyny magnetycznej L11/6W/3000K biała
towar niedostępny
Opis
Lampa LED liniowa do szynoprzewodu magnetycznego firmy DomenoLED w kolorze białym o mocy 6W i ciepłej barwie światła. Lampa wpinana jest do szyny i cała się w niej chowa. Możemy ją swobodnie przesuwać po całej długości szynoprzewodu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 48 V DC (poprzez zasilacz) |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 6 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 480 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość x szerokość | 11,2 cm x 2,2 cm |
| Wysokość | 4,3 cm |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 