Lampa LED liniowa do szyny magnetycznej MINI L45/18W/3000K biała
towar niedostępny
Opis
Lampa LED liniowa do szynoprzewodu magnetycznego MINI firmy DomenoLED w kolorze białym o mocy 18W i ciepłej barwie światła. Lampa wpinana jest do szyny i cała się w niej chowa. Możemy ją swobodnie przesuwać po całej długości szynoprzewodu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 48 V DC (poprzez zasilacz) |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 18 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Kąt świecenia | 40 stopni |
| Strumień świetlny | 1170 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość x szerokość | 45,3 cm x 1,6 cm |
| Wysokość | 2,1 cm |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 