Lampa LED liniowa do szyny magnetycznej Tuya L22/12W/CCT biała
towar niedostępny
Opis
Lampa LED liniowa do szynoprzewodu magnetycznego firmy DomenoLED w kolorze białym. Lampa wpinana jest do szyny i cała się w niej chowa. Możemy ją swobodnie przesuwać po całej długości szynoprzewodu. Możliwość sterowania parametrami lampy poprzez aplikację Tuya Smart zainstalowaną w telefonie:
- regulacja barwy światła CCT w zakresie od 2500K (ciepła biel) do 6500K (zimna biel),
- regulacja natężenia światła,
- tworzenie scenariuszy świetlnych.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 48 V DC (poprzez zasilacz) |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 12 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak, poprzez aplikację Tuya w telefonie |
| Kąt świecenia | 40 stopni |
| Strumień świetlny | 960 lm |
| Barwa światła LED | 2700K - 6500K (regulacja zmiany barwy z telefonu) |
| Długość x szerokość | 22 cm x 2,2 cm |
| Wysokość | 4,3 cm |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |


by 