Lancaster lampa wisząca 13xE14 mosiężna P13449BR
towar niedostępny
Opis
Elegancka konstrukcja z metalu i szkła, idealna do nowoczesnych wnętrz. Doskonała do gabinetu, salonu, sypialni, holu, kuchni, jadalni. Prosta instalacja, pozwala na szybkie cieszenie się nowym oświetleniem.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 13-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 56,5 cm |
| Wysokość | 184 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 79 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | mosiądz |
| Kolor klosza / abażura | mleczny |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 