Lanti lampa wisząca 6-punktowa czarna/złota 60817
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 6 punktowa wykonana z metalu w kolorze czarnym i złotym. Idealnie wkomponuje się w nowoczesne i loftowe wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 55 cm |
| Wysokość | 26 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny + złoty |
| Osłona źródła światła | bez osłony - widoczna żarówka |
| Materiał | metal |


by 