Larry lampka stołowa 1-punktowa biała 107502
towar niedostępny
Opis
Lampka stołowa 1 punktowa z metalowym białym kloszem. Oprawa wykończona w kolorze nikiel satyna. Możliwość regulowania położenia źródła światła. Wbudowany włącznik z funkcją ściemniacza pozwoli na łatwe regulowanie mocy światła. Lampa posiada przewód (200 cm) z wtyczką do gniazdka.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Długość x szerokość | 33 cm x 19 cm |
| Wysokość | 65 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 19 cm |
| Waga | 3,1 kg |
| Kolor konstrukcji | nikiel satyna |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 