Lauren LED lampa wisząca 3-punktowa złota AZ5258
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 3 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym tworzywem sztucznym. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze perłowego złota. Możliwość regulacji wysokości. Jasność oprawy można regulować 3-stopniowo (100%, 50%, 25%) za pomocą typowego włącznika światła.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 38 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak- 3 stopniowe regulowanie jasności za pomocą typowego włącznika ściennego |
| Strumień świetlny | 2800 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 120 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 