Lentini lampa sufitowa (spot) 3-punktowa patyna 93-16355
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa spot 3 punktowa z regulowanym położeniem źródła światła. Klosze szklane w kolorze bursztynowym. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze patyny.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 66 cm |
| Wysokość | 18 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 10 cm |
| Waga | 0,73 kg |
| Kolor konstrukcji | patyna |
| Kolor klosza / abażura | bursztynowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 