Level lampa wisząca 3-punktowa czarna 107925
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa z kloszem zbudowanym z metalowych rurek. Światło wydobywa poprzez górną i dolną stronę. Całość wykończona w kolorze czarnym. Możliwość regulowania wysokości. Lampa idealnie wpasuje się do pomieszczeń nowoczesnych, minimalistycznych i glamour.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 52,5 cm |
| Wysokość | 169 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 19 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 53 cm |
| Waga | 6,3 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 