Lima lampa wisząca 1xLED 13W brązowa LE44281
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca ze zintegrowanym źródłem światła LED, osłoniętym brązowym kloszem. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Ta wyjątkowa lampa, charakteryzuje się eleganckim i nowoczesnym designem. Świeci w górę i w dół. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 13W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 922 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Rozpiętość/średnica | 9,6 cm |
| Wysokość | 140 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 7,7 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 9,6 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | brązowy |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, akryl |


by 