Lira LED lampa wisząca 3-punktowa ML5497
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa ze zintegrowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w chromie. Możliwość regulowania wysokości lampy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 27W LED |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 1890 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Szerokość | 50 cm |
| Wysokość | 100 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 2,8 kg |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |


by 