Liv lampa stojąca ogrodowa LED 6W 3000K IP54 czarna 11538
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa ogrodowa w formie okręgu ze zintegrowanym źródłem światła LED. Podstawa metalowa wykończona w kolorze czarnym. Lampa posiada podwyższoną klasę szczelności IP54 z przeznaczeniem na zewnątrz.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 6 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Kąt świecenia | 20 stopni |
| Strumień świetlny | 200 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 40 cm |
| Wysokość | 43 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 