Lobo D25 plafon 1xE27/IP44 biały
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa plafon 1 punktowy z białym kloszem z tworzywa sztucznego. Podstawa wykonana z metalu w kolorze białym. Plafon o podwyższonej klasie szczelności IP44, nadaje się do łazienki jak i do każdego innego pomieszczenia: mieszkania, biura, gabinetu, sklepu, magazynu itp.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 25,5 cm |
| Wysokość | 10 cm |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 