London lampa stołowa 1xE27 mosiądz/granatowa EU65721AZ
towar niedostępny
Opis
Lampa stołowa 1 punktowa z aksamitnym granatowym abażurem. Lampa ma radełkowany mosiężny korpus, który emanuje trwałością i luksusową aurą. To wyjątkowe rozwiązanie oświetleniowe z łatwością uzupełnia zarówno tradycyjne, jak i współczesne wnętrza.
Bezpieczeństwo
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 40 cm |
| Wysokość | całkowita wys. 63 cm |
| Waga | 3,5 kg |
| Kolor konstrukcji | mosiądz |
| Kolor klosza / abażura | granatowy (od spodu złoty) |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | stal, tkanina |


by 