Loopez lampa wisząca 2-punktowa czarna/chrom SL.0941
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 2 punktowa z metalowymi kloszami w kolorze czarnym i w chromie. Możliwość skrócenia wysokości lampy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 30 cm x 6 cm |
| Wysokość | 100 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 30 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 6 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny + chrom |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 