Loreley lampa wisząca 3-punktowa czarna 309300302
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa z materiałowym abażurem z którego wnętrza wyłaniają się przezroczyste kryształki. Elementy metalowe wykończone w chromie. Odbijające się światło w kryształach tworzy indywidualne efekty świetlne które nadają pomieszczeniom szczególny charakter. Możliwość regulacji wysokości poprzez samodzielne wypięcie ogniwek łańcucha. Do energooszczędnego oświetlenia zalecane jest użycie źródła światła LED.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 50 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 2 kg |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | czarny + złoty |
| Osłona źródła światła | tkanina + kryształki |
| Materiał | metal, tkanina, kryształki |


by 