Loya LED lampa wisząca 1-punktowa czarna matowa P0461-01A-P7P7
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa ze zintegrowanym źródłem światła LED. Całość lampy wykonana z metalu w kolorze czarnym matowym. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 5W LED |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 450 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 3,2 cm |
| Wysokość | 140 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 50 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 3,2 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy |
| Kolor klosza / abażura | czarny matowy |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 