Lucco lampa wisząca LED 18W 3000K złota/bursztynowy ML1416
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca ze zintegrowanym źródłem światła LED. Klosz szklany bursztynowy. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym. Możliwość regulowania wysokości. Lampę można dostosować do różnych przestrzeni – od jadalni po salony czy gabinety.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 18 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 2346 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Rozpiętość/średnica | 15 cm |
| Wysokość | 94,5 cm - 124,5 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 79 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 15 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | bursztynowy + przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, szkło, tworzywo sztuczne |


by 