Lucent kinkiet elewacyjny LED 12W 4000K IP65 czarny SJ12431
towar niedostępny
Opis
Kinkiet z metalową podstawą w kolorze czarnym oraz oświetleniem LED osłoniętym tworzywem sztucznym. Lampa, która nie tylko zapewnia oświetlenie po zmroku, ale również stanowi stylowy element dekoracyjny w przestrzeni zewnętrznej.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP65 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 12 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 1100 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Szerokość | 10,5 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 12,5 cm |
| Wysokość | 12,8 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 