Lukrecja kinkiet 1-punktowy 21060
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy z materiałowym abażurem. Elementy metalowe wykończone w kolorze antycznej bieli/ecru ze złotymi zdobieniami. Lampa przyozdobiona kryształowymi wisiorkami.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość od ściany do końca lampy | 25 cm |
| Wysokość | 32 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 14,5 cm |
| Szerokość klosza / abażura | góra - 9 cm ; dół - 15 cm |
| Kolor konstrukcji | biały antyczny / ecru |
| Kolor klosza / abażura | kremowy |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | metal, tkanina, kryształki |


by 