Lunga kinkiet zewnętrzny 1-punktowy z czujnikiem ruchu antracyt 212069142
towar niedostępny
Opis
Kinkiet zewnętrzny elewacyjny 1 punktowy ze szklanym kloszem. Oprawa włącza się automatycznie na sygnał z wbudowanego czujnika ruchu. Elementy metalowe lampy wykonane z barwionego aluminium w kolorze antracytu.
-wykrywanie ruchu: max. 8 m. w poziomie, max. 2 m. w pionie, strefa wykrywania ruchu: 120°. Czas świecenia: 10 sek. - 7 min. Dane czujnika zmierzchu: Zakres: 5 - 2000 lux. Wykonanie: Wbudowany czujnik ruchu i zmierzchu PIR z regulacją.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 16 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 22,5 cm |
| Wysokość | 33 cm |
| Waga | 1,59 kg |
| Kolor konstrukcji | antracyt |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | aluminium, szkło |
| Czujnik ruchu | tak |


by 