Lupus kinkiet 1-punktowy antyczny brąz/biała WL-3965-1-BRO
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy ze szklanym białym kloszem. Elementy metalowe wykończone w kolorze antycznego brązu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 25 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Szerokość | 13,5 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 15 cm |
| Wysokość | 33 cm |
| Kolor konstrukcji | antyczny brąz |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 