Luvo plafon z czujnikiem ruchu LED D32,5 24W 4000K IP44 czarny
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa LED z białym kloszem z tworzywa sztucznego oraz czarną ramką. Podstawa wykonana z metalu w kolorze białym. Plafon o podwyższonej klasie szczelności IP44, nadaje się do łazienki jak i do każdego innego pomieszczenia: mieszkania, biura, gabinetu, sklepu, magazynu itp.
Plafon posiada wbudowany mikrofalowy czujnik RF ruchu:
- zasięg detekcji: 3-8 m.
- czas świecenia: 30 s. (+/- 5 s.)
- próg zadziałania: 5-30 lux
Czujnik ruchu jest fabrycznie nastawiony na powyższe parametry i nie może zostać zmieniony. Przy pierwszym podłączeniu do zasilania plafon miga 3 razy, nie jest to objaw uszkodzenia a jedynie gotowości do pracy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | łazienka |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 24 W |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Kąt świecenia | 120 stopni |
| Strumień świetlny | 2400 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Rozpiętość/średnica | 32,5 cm |
| Wysokość | 6 cm |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |
| Czujnik ruchu | tak |
| Czujnik zmierzchu | tak |


by 