Luxe żyrandol 40xE14 złoty 19002/40-GLD
towar niedostępny
Opis
Elegancka lampa wisząca z kloszem wykonanym z transparentnych szklanych pałeczek. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym. Możliwość skrócenia wysokości lampy poprzez samodzielne wypięcie ogniwek łańcucha. Ta lampa nie tylko doskonale spełnia swoją rolę oświetleniową, ale także staje się piękną dekoracją, która wnosi do pomieszczenia wyjątkowy charakter.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 40-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 60 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | transparentny |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 