Luxe żyrandol 69xE14 chrom 18006-69-CHR
towar niedostępny
Opis
Elegancka lampa wisząca z kloszem wykonanym z transparentnych szklanych pałeczek. Elementy metalowe wykończone w chromie. Możliwość skrócenia wysokości lampy poprzez samodzielne wypięcie ogniwek łańcucha. Ta lampa nie tylko doskonale spełnia swoją rolę oświetleniową, ale także staje się piękną dekoracją, która wnosi do pomieszczenia wyjątkowy charakter.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 69-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 100 cm |
| Wysokość | 330 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | transparentny |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 