Madison LED lampa wisząca 3-punktowa matowy nikiel 342010307
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 3 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym białym szkłem. Elementy metalowe wykończone w kolorze matowego niklu. Oprawa posiada regulację wysokości. Jasność oprawy można regulować 3-stopniowo (100%, 50%, 25%) za pomocą typowego włącznika światła. Nie współpracuje z zewnętrznym ściemniaczem.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 24W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | 3-stopniowa regulacja jasności przy pomocy włącznika światła |
| Strumień świetlny | 2700 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość x szerokość | 82 xm x 18 cm |
| Wysokość | 95-150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 18 cm |
| Waga | 4,08 kg |
| Kolor konstrukcji | matowy nikiel |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | aluminium, szkło |


by 