Magius kinkiet 1-punktowy czarny 03229/01/30
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy z rattanowym kloszem. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Delikatne listwy idealnie do siebie pasują. Drewno jest naturalne i poddane minimalnej obróbce, dla maksymalnej klasy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 29 cm |
| Wysokość | 22 cm |
| Waga | 1,3 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | jasne drewno |
| Osłona źródła światła | Inne |
| Materiał | metal, rattan |


by 