Malika lampa wisząca 1xE27 czarna/złota PL0140-1
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa ze szklanym kloszem w kolorze transparentnym bursztynowym. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze złotym i czarnym. Możliwość skrócenia wysokości lampy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 12 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 8 cm |
| Wysokość | max. 120 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 28 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 8 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny + złoty |
| Kolor klosza / abażura | transparentny bursztynowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 