Manito D48 lampa wisząca 1xLED/36W czarna PND-72843-480R-36W-BL
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca ze zintegrowanym źródłem światła LED. Klosz w kolorze czarnym wykonany z całości z tworzywa od spodu przysłonięty białą pleksą. Podsufitka metalowa. Możliwość regulowania wysokości. Lampa posiada możliwość zmiany barwy światła za pomocą przełącznika w lampie -wybór przed montażem.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 36 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 4300 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Rozpiętość/średnica | 48 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny + biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 